Skoč na obsah Skoč na menu

Homepage » Dveře vchodové

Vchodové dveře Benedoor


Style Design

class-home

Class HOME

Exteriérové ​​vchodové dveře kategorie HOME vynikají dlouholetou životností, nenáročnou údržbou a barevnou stálostí. Mají vynikající tepelně a zvukově izolační vlastnosti. Vyrábějí se v šířkách 80 a 90 cm a lze je osadit i do původních kovových zárubní. Tuto možnost jistě ocení hlavně majitelé rodinných domů, chat nebo menších hospodářských staveb, pro které jsou ideálním řešením nejen u novostaveb, ale i při rekonstrukcích nemovitostí. Výborně se hodí k bílým plastovým oknům a vyráběny jsou plné i prosklené typy dveří z izolačního dvojskla nebo trojskla.

class-universal/

Style Design

Kategorie Style Design nabízí kromě dlouholeté životnosti a nenáročné údržby i možnost výběru povrchové úpravy v různých odstínech dřeva, nebo barevných odstínech RAL. Samozřejmostí je vynikající tepelná a zvuková izolační vlastnost a vyráběny jsou v šířkách 80 a 90 cm i do původních kovových zárubní. Tak jako v kategorii HOME i v kategorií Style Design poskytujeme 5-letou záruku. Dveře kategorie Style Design jsou díky modernímu dizajnu vhodné zejména jako vchodové dveře tak do obytných, polyfunkčních a administrativních i do menších provozních budov. Dají se variabilně kombinovat se světlíky a vyrábějí se v plném i proskleném provedení s izolačním dvojsklem nebo trojsklem.

 

Line 53

Dveře třídy Class Home, Class Universal a průmyslové dveře lze vyrobit i jako dvoukřídlé dveře šířky 125, 145, 165 a 185 cm.

Dvojkridlove dvere


© 2018 Benedoor.cz | info@benedoor.cz | Homepage | Podmínky užívání | Kontaktní formulář | Rss kanál |